A 2022-es Kékszalag eddig beérkezett hajóinak listája osztályok szerinti bontásban

Mindenki kedvére böngészhet, beért-e már az ismerőse.


71 hajó már a célban, több osztályban eldőlt a dobogó sorsa, ez kiderül az alábbi táblázatból. Több mint 400 hajó viszont még a vízen, erős szélben vitorláznak már Balatonfüred felé. Sok kiadó dobogós hely van még!

Az eddig beérkezettek sorrendje hajóosztályok szerint

Hajóosztály Abszolút helyezés Hajó neve Kormányos Célbaérés Pontok
30-as cirkáló 48 Kékmadár Wossala György / Tecon SE 2022.07.15 5:13 48
30-as cirkáló 49 Mágia Dr. Dulin György / TVSK 2022.07.15 5:20 49
33-as 55 Madicken Gömbös Lóránd / HYC 2022.07.15 5:51 55
70-es cirkáló 17 Irokéz Pajor Zsolt / TVSK 2022.07.14 23:45 17
70-es cirkáló 21 Capella Dr. Vőneky Ákos / SVSK 2022.07.15 0:07 21
70-es cirkáló 22 Orpheus Szilvássy Attila / MVM SE 2022.07.15 0:18 22
70-es cirkáló 27 Pannónia Jordán Balázs / GYSKE 2022.07.15 0:45 27
70-es cirkáló 36 Anna Fehéri Gábor / THE-YKA 2022.07.15 1:40 36
70-es cirkáló 60 Honfoglaló Horváth Szabolcs / TVSK 2022.07.15 6:20 60
8m One Design 56 Weight Gyenes Ákos / TVSK 2022.07.15 5:52 56
8m OPEN 33 Nelson Flottalízing Varga Lajos / BYC 2022.07.15 1:22 33
8m OPEN 51 Fazék Fazekas László / TVVSE 2022.07.15 5:32 51
8m OPEN 62 Déli Szél Szamosi Viktor / THE-YKA 2022.07.15 6:41 62
8m OPEN 63 Nelson Dr. Makara Tamás / TVSK 2022.07.15 6:45 63
Asso 99 35 Ou Sali Csury Zoltán / TVSK 2022.07.15 1:37 35
Asso 99 37 1 Paksi Álmos / EGIS 2022.07.15 1:41 37
Asso 99 38 BDO Vadnai Benjamin / BYC 2022.07.15 1:42 38
Asso 99 40 Equilor Huber Péter Lél / KEREKED 2022.07.15 1:52 40
Asso 99 64 Simo Kántás Gábor / HOLT PONT 2022.07.15 6:46 64
Asso 99 67 Asso Le Mio Lipovits Zoltán / KMPVSE 2022.07.15 7:03 67
Melges 24 65 Sputnik Nagy Attila / KEREKED 2022.07.15 6:54 65
Nau 370 Run 23 Schatz Schatz Árpád / SSSE 2022.07.15 0:22 23
Nau 370 Run 26 Sleepwalker Temesfői Zénó / Compass 2022.07.15 0:35 26
Nau 370 Run 28 Fantom Török Zoltán / AVIS SE 2022.07.15 0:48 28
Nau 370 Run 31 Kacor Király Hrutka Gábor / VVEB 2022.07.15 0:59 31
Nau 370 Run 34 Magnum Kurucz Sándor / EGIS 2022.07.15 1:24 34
Nau 370 Run 42 Surprise ifj. Bernula János / VVEB 2022.07.15 2:36 42
Nau 370 Run 44 Revolution Molnár György István / VSC 2022.07.15 3:11 44
Nau 370 Run 45 Carbonado Kiss-Bálint Zsolt / AVIS SE 2022.07.15 3:15 45
Nau 370 Run 47 Infinity Szabó József / KMPVSE 2022.07.15 5:13 47
Nautic 330 61 After Eight Horváth Attila / ÉVSC 2022.07.15 6:38 61
ORC 41 #1 Keller András / BYC 2022.07.15 2:13 41
ORC 68 Mix Radnóty Zoltán / SVE 2022.07.15 7:06 68
ORC 69 Szélvész Soós István / ALU SE 2022.07.15 7:11 69
Scholtz 22 72 Xtreme Ábrányi Tamás / YEGY DNF 517
Sudár Regatta 72 Vigasz Báti Péter / TVSK DNF 517
Sudár Sport 72 Crossbar Horváth István / MTDSC DNF 517
Yardstick I/1 csoport 32 Remete Szakolczai András / OS VSE 2022.07.15 1:20 32
Yardstick I/1 csoport 43 Falcon Hegyi Dénes Márton / TVSK 2022.07.15 3:06 43
Yardstick I/1 csoport 50 Pátria Czap Zoltán / TYC 2022.07.15 5:23 50
Yardstick I/1 csoport 53 Koan Dr. Feith Zoltán / KEREKED 2022.07.15 5:43 53
Yardstick I/1 csoport 57 Galateia Bognár Árpád / SVSK 2022.07.15 5:54 57
Yardstick I/1 csoport 58 Jöttment Pőcze Gábor / BSF VK 2022.07.15 6:03 58
Yardstick I/1 csoport 59 Elanor Erdős Bálint / TVSK 2022.07.15 6:04 59
Yardstick I/1 csoport 66 Blade Kónya Zsolt / SVSK 2022.07.15 7:01 66
Yardstick Open csoport 13 Raffica Király Zsolt / RVE 2022.07.14 20:21 13
Yardstick Open csoport 14 Principessa Oroszlán Péter / BYC 2022.07.14 21:15 14
Yardstick Open csoport 16 No1 Szépfy Zsombor / SVE 2022.07.14 23:29 16
Yardstick Open csoport 19 Lisa Nagy Dániel Balázs / HOLT PONT 2022.07.14 23:53 19
Yardstick Open csoport 24 Avatar II. Soponyai Géza / BYC 2022.07.15 0:31 24
Yardstick Open csoport 25 Candidate Dieter Schneider / (foreign) 2022.07.15 0:34 25
Yardstick Open csoport 29 Gardazzurra Simó Béla / BM TVSE 2022.07.15 0:53 29
Yardstick Open csoport 39 Ganz Danubius Bajusz András / KDSE 2022.07.15 1:47 39
Yardstick Open csoport 46 Lola Rákóczi Gábor / JUNO SE 2022.07.15 4:27 46
Yardstick Open csoport 52 Regoplast Polniczky Balázs Péter / BSF VK 2022.07.15 5:32 52
Yardstick Open csoport 54 Alison Németh Gábor / BH 1356 2022.07.15 5:46 54
Yardstick Open csoport 72 Szamuráj Jack Takács Péter / KYC DNF 517
Összevont cirkáló 18 Sirocco Cittel Lajos / MTDSC 2022.07.14 23:46 18
Összevont cirkáló 20 Lillafüred Dr. Gál András Levente / ESK 2022.07.15 0:04 20
Összevont cirkáló 30 Nemere II. Pallay Tibor / THE-YKA 2022.07.15 0:58 30
Összevont cirkáló 70 Ellinore Dr. Gellér László Alajos / FONYÓDI VE 2022.07.15 7:14 70
Összevont cirkáló 71 Kishamis Hrehuss György / VSC 2022.07.15 7:14 71

Táblázat forrás: MVSZ

A figyelmetekbe ajánljuk