
A világ legdrágább repülőútján Armani pizsamában fogadhatjuk a komornyikunkat
Az Etihad Airways A380-as gépein a The Residence lakosztály sokkal inkább egy fényűző apartmanra, mintsem egy átlagos repülőgépkabinra emlékeztet. Az itt utazók három külön helyiségben repülhetik át a világot – nappali, hálószoba és fürdő is jár a lakosztályhoz. Ráadásul saját, a Savoy Butler Academyn végzett komornyik szolgálja fel az étlapon található különleges fogásokat, tölti újra a pezsgőt vagy pakolja ki a csomagokat. Felszállás előtt exkluzív várótermekben pihenhetünk, éjszakí pedig Armani pizsamában aludhatunk.
Az élmény már a reptéren kezdődik, ahol személyre szabott fogadtatás és privát kísérő garantálja a zökkenőmentes utazást. Míg mások repülő üzemmódra váltanak, a The Residence vendégei korlátlan fedélzeti Wi-Fi-t használhatnak. A 125 négyzetméteres luxuslakosztály hálószobájában tágas franciaágy fogad minket, amely biztosítja, hogy a hosszú út után kipihenten érkezzünk meg. Ha pedig úgy kívánjuk, a személyzet még az ágyban felszolgált reggeliről is gondoskodik.
Az luxust azonban meg kell fizetni: az élményért akár 50 ezer fontot (23 millió forintot) is kérhet a légitársaság. A The Residence-t az Egyesült Királyságból induló bizonyos járatokon, főként New York és Abu-Dzabi felé próbálhatjuk ki.
(Forrás: Express)
Olvasd el ezt is!